Доставка меблів

Всі меблі доставляється в картонних упаковках, в розібраному  вигляді. Термін доставки меблів, при наявності на складі, від 3-х днів. Терміни доставки і наявність товару можна уточнити у менеджера. Служба доставки інтернет-магазину «Маркет меблів» працює: пн-сб з 09:00 до 19:00, неділя - вихідний.


При замовленні від 5 000 грн. і більше доставка по Україні виробляється БЕЗКОШТОВНО.

Доставка меблів по м Рівне - проводиться БЕЗКОШТОВНО.

Доставка меблів по Рівненській області становить 8 грн / км. в одну сторону.


Підйом меблів на поверх

Підйом меблів на поверх - платна послуга, але в разі необхідності, Ви від неї можете відмовитися. Вартість доставки меблів на об'єкт, залежить від замовлених меблів (величини, розміру, обсягу і ваги), а також умов роботи. Тому, всі деталі транспортування меблів необхідно обговорити з менеджером під час оформлення замовлення.

Доставка меблів по Україні

Ми здійснюємо доставку меблів по всій Україні - Київ, Кривий Ріг, Харків, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Львів, Маріуполь, Запоріжжя, Сімферополь, Вінниця, Ужгород, Ялта, Миколаїв, Луцьк та інші. Доставка в інші регіони України здійснюється авто-перевізником в дерев"яному обриштуванні, будь-яким зручним способом для клієнта, ( «Міст Експрес», «Інтайм», «Нова пошта», «Нічний експрес», «Делівері» і т.д.). Клієнт оплачує доставку 150 грн., якщо загальна сума замовлення не досягає 5 000 грн. Замовлення перевізником проводиться тільки після передоплати за наданим вам рахунком.


Щоб замовити товар з доставкою по Україні вам необхідно:

  • зробити замовлення на нашому сайті або ж зв'язатися з нашим менеджером по одному з телефонів;
  • отримати рахунок на передоплату обраного товару;
  • зробити платіж замовлення по виставленому рахунку;
  • після надходження грошових коштів на наш банківський рахунок, наші співробітники оформлять і відправлять замовлення, протягом 2 робочих днів, у ваше місто;
  • вам повідомлять дату прибуття замовлення, номер вантажної накладної і адреса доставки.


Після відправки замовлення протягом 1-3 робочих днів товар доставляється до вашого міста; зі своїм паспортом ви отримуєте замовлення, оплачуєте його доставку (при відправці службою доставки) і решту коштів за меблі (90%) якщо передоплата часткова.

Прийом товару покупцем

При отриманні замовлення варто ретельно перевіряти всі пачки, скло, тендітні і дрібні деталі. Про знайдені дефекти повідомте НЕГАЙНО по телефону менеджеру. Наш товар перед відправкою перевіряється і страхується за його повної вартості. Якщо службою доставки був пошкоджений товар, то дана служба доставки зобов'язана відшкодувати збиток повністю.