Меблі збирають наші професійні майстри, які мають великий досвід роботи. Зборщики відповідають за збірку і її якість. У вартість збірки не входить ціна за вішання елементів на стіни і інші навісні компоненти, а так само спеціальних робіт по вирівнюванню підлоги, що може привести до неправильного встановлення (щілини між тумбочками, перекіс виробу і т.п.).

Отримання замовлення покупцем

Обов'язково при отриманні замовлення потрібно перевірити тендітні речі - це можуть бути дзеркала або просте скло в дверях. Більш детальну зборку можна провести під час складання меблів. Якщо якимось чином ви знайшли поломку, то потрібно відкласти складання і запакувати назад деталь в упаковку, яку ви повинні були зберегти! Зателефонувати в наш магазин, і вам обов'язково замінять цю деталь якомога швидше.

Ми гарантуємо швидке вирішення виниклих проблем!

Обов'язки гарантії:

Гарантія діє протягом дванадцяти місяців з моменту отримання меблів. У період цього часу ви зможете замінити брак або інші неполадки. Гарантія анулюється у разі, якщо деталь вже була встановлена ​​або експлуатувалася. Якщо ви помітили неполадки зателефонуйте нам і ми допоможемо вирішити будь-яку проблему.

Гарантія не поширюється:

  • якщо збірку, монтаж або ремонт меблів виконував не наш працівник фірми в результаті чого виникло пошкодження в конструкції меблів;
  • внаслідок розбухання панелі від вогкості, при попаданні води або інших рідин;
  • на встановлені деталі з механічними пошкодженнями;
  • на меблі зі змінами в конструкції не передбаченими виробником.