Оплата меблів
Готівкою - оплата проводиться в момент отримання замовлення.
Безготівковий розрахунок - на наш банківський рахунок виможете виконати оплату товару (згідно виставленого рахунку) в будь-якій касі Приват банку.

Передоплата
Для початку обробки замовлення необхідно зробити аванс: 10% на банківський розрахунковий рахунок. Іншу оплату (90%) можна зробити при отриманні товару.

Доставка меблів
Всі меблі доставляються в картонних упаковках, в розібраному вигляді, в ДЕРЕВ"ЯНОМУ ОБРИШТУВАННІ. Термін доставки меблів, при наявності в складі, від 3-х днів. Терміни доставки і наявність товару можна уточнити у менеджера.
Служба доставки інтернет-магазину «Маркет меблів» працює: пн-сб з 09:00 до 19:00, неділя - вихідний.

При замовленні від 5 000 грн. і більше, доставка ДО ПІД'ЇЗДУ по Україні здійснюється БЕЗКОШТОВНО.
Доставка меблів по м.Рівне - проводиться БЕЗКОШТОВНО.
Доставка меблів по Рівненській області становить 8 грн / км. в одну сторону.

Підйом меблів на поверх
Підйом меблів на поверх - платна послуга, але в разі необхідності, Ви від неї можете відмовитися. Вартість доставки меблів, залежить від замовлених меблів(величини, розміру, обсягу і ваги), а також умов роботи. Тому, всі деталі транспортування меблів необхідно обговорити з менеджером під час оформлення замовлення.

Доставка меблів по Україні
Ми здійснюємо доставку меблів ДО ПІД'ЇЗДУ по всій Україні - Київ, Кривий Ріг, Харків, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Львів, Маріуполь, Запоріжжя, Сімферополь, Вінниця, Ужгород, Ялта, Миколаїв, Луцьк та інші.
Доставка в інші регіони України здійснюється авто-перевізником в дерев"яному обриштуванні, будь-яким зручним способом для клієнта, ( «Міст Експрес», «Інтайм», «Нова пошта», «Нічний експрес», «Делівері» і т.д.).

Клієнт оплачує доставку в розмірі 150 грн., якщо загальна сума замовлення недосягає 5 000 грн. Замовлення перевізником проводиться тільки після передоплати за наданим вам рахунком.

Щоб замовити товар з доставкою по Україні вам необхідно:

  • зробити замовлення на нашому сайті або ж зв'язатися з нашим менеджером по одному з телефонів;
  • отримати рахунок на передоплату обраного товару;
  • зробити платіж замовлення по виставленому рахунку;
  • після надходження грошових коштів на наш банківськийрахунок, наші співробітники оформлять і відправлять замовлення, протягом 2 робочих днів, у ваше місто;
  • вам повідомлять дату прибуття замовлення, номер вантажної накладної. Після відправки замовленняпротягом 1-3 робочих днів товар доставляється до вашого міста;
  • зі своїм паспортом ви отримуєте замовлення, оплачуєте його (при відправці службою доставки) і решту суми платежу за меблі (90%) якщо передоплата часткова.


Прийом товару покупцем
При отриманні замовлення варто ретельно перевіряти всі пачки, скло, тендітні і дрібні деталі. Про знайдені дефекти повідомте НЕГАЙНО по телефону менеджеру.

Наш товар перед відправкою перевіряється і страхується за його повної вартості. Якщо службою доставки був пошкоджений товар, то дана служба доставки зобов'язана відшкодувати збиток повністю.