Оплата меблів
Готівкою - оплата проводиться в момент отримання замовлення.
Безготівковий розрахунок - на наш банківський рахунок виможете виконати оплату товару (згідно виставленого рахунку) в будь-якій касі Приват банку.

Передоплата
Для початку обробки замовлення необхідно зробити аванс: 10% на банківський розрахунковий рахунок. Іншу оплату (90%) можна зробити при отриманні товару.

Доставка меблів
Всі меблі доставляються в картонних упаковках, в розібраному вигляді, в ДЕРЕВ"ЯНОМУ ОБРИШТУВАННІ. Термін доставки меблів, при наявності в складі, від 3-х днів. Терміни доставки і наявність товару можна уточнити у менеджера.
Служба доставки інтернет-магазину «Маркет меблів» працює: пн-сб з 09:00 до 19:00, неділя - вихідний.

Доставка меблів по м.Рівне - проводиться БЕЗКОШТОВНО.
Доставка меблів по Рівненській області становить 8 грн / км. в одну сторону.

Доставку здійснюємо своїм транспортом (вартість доставки обговорюється індивідуально) або за допомогою компанії вантажоперевізника "Нова Пошта" (вартість доставки згідно їх тарифів, оплачує одержувач). Безкоштовна доставка на меблі виробника Гербор. 

Підйом меблів на поверх
Підйом меблів на поверх - платна послуга, але в разі необхідності, Ви від неї можете відмовитися. Вартість доставки меблів, залежить від замовлених меблів(величини, розміру, обсягу і ваги), а також умов роботи. Тому, всі деталі транспортування меблів необхідно обговорити з менеджером під час оформлення замовлення.

Доставка меблів по Україні
Ми здійснюємо доставку меблів ДО ПІД'ЇЗДУ по всій Україні - Київ, Кропивницький, Харків, Кам'янське, Дніпро, Одеса, Львів, Маріуполь, Запоріжжя, Вінниця, Ужгород, Миколаїв, Луцьк та інші.
Доставка в інші регіони України здійснюється авто-перевізником в дерев"яному обриштуванні, будь-яким зручним способом для клієнта, (Міст Експрес, Нова пошта, Делівері і т.д.).

Замовлення перевізником проводиться тільки після передоплати за наданим вам рахунком.

Щоб замовити товар з доставкою по Україні вам необхідно:

  • зробити замовлення на нашому сайті або ж зв'язатися з нашим менеджером по одному з телефонів;
  • отримати рахунок на передоплату обраного товару;
  • зробити платіж замовлення по виставленому рахунку;
  • після надходження грошових коштів на наш банківськийрахунок, наші співробітники оформлять і відправлять замовлення, протягом 2 робочих днів, у ваше місто;
  • вам повідомлять дату прибуття замовлення, номер вантажної накладної. Після відправки замовленняпротягом 1-3 робочих днів товар доставляється до вашого міста;
  • зі своїм паспортом ви отримуєте замовлення, оплачуєте його (при відправці службою доставки) і решту суми платежу за меблі (90%) якщо передоплата часткова.


Прийом товару покупцем
При отриманні замовлення варто ретельно перевіряти всі пачки, скло, тендітні і дрібні деталі. Про знайдені дефекти повідомте НЕГАЙНО по телефону менеджеру.

Наш товар перед відправкою перевіряється і страхується за його повної вартості. Якщо службою доставки був пошкоджений товар, то дана служба доставки зобов'язана відшкодувати збиток повністю.