Мы открылись!Дорогі відвідувачі! Ми дуже раді повідомити Вам про відкриття нового сучасного інтернет-магазину меблів «Маркет меблів».
Тепер ви зможете замовити найкращі і самі ходові меблі у нас, вироблену на найвідоміших і популярних меблевих фабриках України (БМФ, Віком, ВНД, Гама стиль, Гербор, Каприз, Комфорт меблі, Матролюкс, Меблі старий, Миро-Марк, Неолюкс, Нова, Світ меблів, Сокме, Come-for, Vip-master). Замовити і доставити меблі можна з будь-якого куточка України: Київ,Кривий Ріг,Харків, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ,Донецьк,Одеса,Львів,Маріуполь, Запоріжжя, Сімферополь, Вінниця, Ужгород, Ялта, Миколаїв, Луцьк.
Покупці можуть ознайомитися з товаром і його описом, зробити свій вибір і оформити замовлення, яке буде оперативно опрацьовано і доставлено до вашого будинку. Здійснити оплату можна як готівкою, так і безготівковим способом оплати. Більш детально інформацію ви можете дізнатися в розділі https://market-mebliv.com.ua/oplata-i-dostavka
У нашому інтернет-магазині ви можете не тільки оплатити замовлення в повному обсязі, але і взяти товар у кредит в будь-якому відділенні ПриватБанку. Детальна інформація розміщена в розділі "Кредит"
Ми надаємо вам каталог, який містить широкий вибір популярних меблів: спальні, ліжка, шафи, кухні, м'які меблі і багато інших цікавих категорій. Завдяки інтернет-магазину «Маркет меблі» стане ще цікавіше і набагато простіше спілкуватися з усім світом, адже ми дбаємо про затишок і комфорт у вашому домі.
Ми намагаємося зробити сайт максимально зручним для вас. Тому інтернет магазин "Маркет меблів" буде постійно вдосконалюватися і вводити новий функціонал. Ви завжди можете звернутися до нас у формі зворотного зв'язку для вираження своїх думок і ідей.
Ми працюємо для Вас!