кухня шарлотта производителя сокме/бесплатная доставка по украинеТому, отримавши навички головних європейських виробників меблів фабрикою Сокме була створена модульна кухня Шарлотта. Це дає Вам шанс облаштувати омріяну кухню саме такою, якою Ви хочете її бачити. Широкий вибір корпусів, який містить, як стандартні компоненти, так і нестандартні, що робить можливим умеблювати кухню різних площ і розмірів. Завдяки фасадам, які виготовляються в трьох кольорах деревоподібних декорах і п "яти модних насичених кольорах, які набувають тренд, при комбінації один з одним дасть можливість втілити в життя найсміливіші Ваші дизайнерські рішення. Замінивши стару фурнітуру на більш якісну і міцну, тим самим продовжуючи термін експлуатації кухні на ще довше. Кухня Шарлотта включила такі елементи як пенали, барна стійка, стіл приставний стіл кухонний, що відчутно розширить функціональні можливості Вашої кухні. З цих всіх компонентів можна зробити не тільки кухню, а й комфортну столову або кухню - студію. Дозвольте нам подбати про Вашій кухні і зробити її унікальною.

стол приставнойСтіл приставний. Один з компонентів, який швидко увійшов в нинішній інтерьєр, оскільки гармонійно доповнює загальний вигляд кухні, які не занемая всій площі, як прості кухонні столи.

 

 

 

 

стол кухонныйСтіл.Стіл вважається обезательно і універсальним атребутом на будь-який кухне.Стол допоможе правильно і обґрунтовано організувати робоче место.Без нього не можна уявити процес прийому їжі або спілкування у вузькому сімейному кругу.Разнообразние комбінації. Великий асортимент компонентів, квітів фасадів, в доповненні з високоякісною фурнітурою і можливістю додаткового підсвічування, це саме те, що дасть Вам влаштувати максимум зручності і комфорту на Вашій кухні.

 

 

 

 

 

пенал Пенал (60Н Пенал В) - є незамінним компонентом, завдяки своїй уместітельності допоможе Вам впорядкувати на кухні своє робоче місце. Пенали прімнняются під вбудовану кухонну техніку.
Відкриті елементи. Кутові закінчення, 20В, 20Н, виготовляються в кольорах фасадів верхніх тумб. Цоколі можуть бути підібрані в будь - якому кольорі із запропонованих для фасадів верхніх тумб.

 

 

 

 

 

 

 

 


столешня Стільниці. Крім широкого вибору запропонованих стільниць, тепер з"явилась можливість обрати стільницю в кольорі фасадів нижніх тумб.


Вітрина (80, 60ВВ). Керуючись сучасними тенденціями у виробництві меблів, для кухні Шарлотта було розроблено кілька видів вітрин. Даний вид вітрин допоможе Вам створити класичний, але в той же час стриманий інтерьєр.

 

 

 

 

шухлядаШафки(80,60,50,40НШ).Одні з обов'язкових компонентів, для створення функціонального робочого місця на Вашій кухні. Експлуатацію шафок продовжать телескопічні направляючі, що робить ящики зручними і надійними.

 

 

 

 

 

 

фурнитураФурнітура. Кухня Шарлотта виробника Сокме скомплектована високоякісною і міцною фурнітурою. Безвідмовну дію петель і направляючих, практичність і вишуканість ручок - це саме ті дрібниці, які роблять Вашу кухню багатофункціональною і модною.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

кухня шарлоттаТорцеві декоративні панелі. Вперше виробник Сокме представив в кухні Шарлотта верхні і нижні торцеві декоративні панелі, завдяки яким кухня має завершений і естетичний зовнішній вигляд.

 

 

 

 

 

 

 

 

барна стойкаБарна стойка.Популярная тенденція - поєднання кухні і вітальні, це є однією з головних причин швидкого зростання барної стійки в якості в столу.


Вітрина 450 (100В, 80В, 60В, 50В / 450). Неповторний інтер'єр Ваше кухні допоможе створити ще один вид вітрини, вертикальні фасади верхніх тумб додасть оригінальності та неординарності Ваше кімнаті.

 

 

 

 

 

 

 

белые фасадыБілі фасади. Найпривабливіше і удалое рішення для інтер'єру кухні. В даном інтер'єрі свої переваги: білий колір робить кімнату більш просторою, солідної, витонченої, який легко можна скомбінувати з іншими яскравими і пастельними квітами в інтер'єрі, завжди виглядає шикарно і стильно.


Комбінація кольорів. Не бійтеся експериментувати, віддайте альтернативу більш яскравим, новим і сучасним рішенням у створенні дизайну кухні.