Кухня - це найважливіше місце в кожному домі, тому вона повинна бути функціональною, зручною і пристосованою до потреб і стилю життя кожного з членів Вашої сім"ї. Кухня Шарлотта дає можливість Вам створити омріяну кухню саме такою, якою Ви хочете її бачити.Великий асортимент корпусів, який включає в себе як стандартні елементи, так і нестандартні, що робить можливим омеблювати кухню будь-якої площі та розміру.Завдяки фасадам, котрі виготовляються із ДСП у п"яти деревоподібних декорах, шести сучасних яскравих кольорах, а також набуваючому популярності декорі ательє світлий (бетон), котрі вдало комбінуються один з одним, стало можливим втілити в життя найсміливіші Ваші дизайнерські рішення.

Білий та кольорові декори використовуються для виготовлення фасадів верхніх елементів, фасадів типу А та В для пеналів, а також цоколів, усіх відкритих елементів та декоративної вставки для кухонного стола.Білий - універсальний декор. З даного декору виготовляються корпуси, всі види фасадів, відкриті елементи кухні та цоколі.

Плінтус виконує маскувальну функцію, приховуючи стик між стільницею і стінкою. Продається оркемо.

Цоколі комплектуються силіконовим профілем, що запобігає попаданню вологи і бруду під нього.Враховуючи побажання покупців та нові тенденції в дизайні інтер"єру, ми доповнили асортимент фасадів кухні Шарлотта новими декорами. Ми додали три нових декори для нижніх фасадівта два для верхніх. Тепер кухня Шарлотта може бути не тільки яскрава та контрастна, а ще й досить стримана, тепла, виконана в пастельних тонах.