На всі наші товари діє гарантія від 1 до 5 років залежно від виробника. Зборка меблів нашими фахівцями є додатковою гарантією. Не виключено, що брак може бути від самого виробника в упакованих деталях, які важко перевірити. В такому випадку майстру-зборщику або вам потрібно сфотографувати брак, на схемі збірки відзначити його і вислати на нашу електронну пошту "Маркет меблів" схему зборки і рекламаційні фотографії. У найкоротші терміни ми замовимо нові деталі у виробника і доставимо вам.

Якщо замовник зі свого боку завдав ушкодження, тоді гарантія не дійсна, а також в разі перевантаження, зміни конструкції або експлуатація не за призначенням меблів придбаної в нашому інтернет магазині.

При отриманні замовлення варто ретельно перевіряти всі пачки, скло, тендітні і дрібні деталі.

Умови повернення

 

  • Замовник має повне право на повернення товару або обміняти на подібний / схожий, якщо товар не підходить за розмірами, кольором або формою;
  • Покупець має повне право на обмін або повернення товару протягом 14 днів, не рахуючи дня замовлення;
  • Меблі, які вже зібрані, не відноситься до товарів що підлягають поверненню;
  • У присутності кур"єра виконати перевірку тендітних і дрібних матеріалів меблів.

 


Поверненню не підлягає: меблі, які привозилася або виконувалася під індивідуальне замовлення! Описані умови не порушують законних прав замовника, наданих йому чинним законодавством України.

Відповідно до Закону України, наш магазин здійснює свою всю діяльність, зокрема, Законом України «Про захист прав споживачів» в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними доповненнями та змінами і Правилами продажу товарів на замовлення та вдома у покупців ( затверджено наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 29.03.99г. №199).