Золото и серебро в дизайне дома

Більшість з нас ретельно прячют все мерехтливі і блискучі прикраси і заповітні дрібнички, які використовують, щоб підняти настрій і допомогти святкувати Новий рік або інші сезонні свята.
Яке розчарування, що світловідбиваючі властивості срібла і золота можуть используваемих тільки тоді, кога нам потрібно, щоб усунути подовження тіні і більш короткі години денного світла, що приносить зима. Насправді, наша команда дизайнерів каже, що одна з найпоширеніших помилок, які люди роблять в декоруванні - належним чином не забезпечення освітлення простору. Тому не бійтеся яскраво висвітлювати свій будинок не тільки в свято, а й у решту часу.
Головна тенденція меблі і конструкцій беруть приклад зі світу моди, а також злітно-посадочні смуги були позитивно запаленим в срібному і золотом металік. Це гарна новина для тих, хто хоче, щоб додати деякі проблиски і глем внутрішнього простору, так як срібло, хром і мідь додають блиск в наймодніші предмети меблів.
Один з членів нашої команди дизайнерів зазначив, що "Крім того, чарівності і відчуття багатства в кімнаті додають металеві ніжки, що можуть створити ілюзію предмета меблів фактично плаваючого над підлогою, що створює відчуття легкості, світла".