Поєднання золота з іншими квітами.Оскільки золото - це величний колір, він легко девальвує силу інших кольорів, з'єднаних з ним. Тому необхідно грамотно вибирати ті кольори, які доповнюють золото, і не дозволяти вашому життєвому простору виглядати занадто статичним. Сірі, коричневі, білі і блідо-жовті відтінки ідеально створюють збалансований декор з золотом.

Гра з золотими реквізитами.Гладкі металеві акценти привносять свіжу, гламурну естетику в формальну обстановку вітальні. Але це можливо тільки тоді, коли тон всього декору мінімальний. Гра з золотими реквізитами в гучних інтер'єрах - це, безсумнівно, катастрофа.


Створення фокуса в кімнаті.Кращий спосіб створити розкішний ефект золота в вашому домі - це створити фокус. Це може бути акцент на стіні або предмет меблів. Результат буде не чим іншим, як грандіозним життєвим простором.Здивуйте гостей золотий посудом - створіть королівський шарм на обідньому столі із золотою кухонним посудом і білизною. Хоча це не самий кращий вибір, він безумовно створює унікальне уявлення про дизайн.

Складна золота деталь.Мова йде не просто про гру з золотом в величезних обсягах. Маленькі деталі цього кольору у формі дзеркальної рамки, кранів ванній або навіть люстри можуть додати вишуканість в загальний вигляд кімнати.


Золоте достаток
Відтворіть атмосферу величі і багатства за допомогою виділяються золотих фіранок. Навіть при тому, що колір може бути занадто нав'язливим, він дійсно створює привабливу і драматичну атмосферу. При цьому переконайтеся, що інші аксесуари і інтер'єрі мінімальні.