Перед батьками, які вирішили облаштувати дитячу кімнату варто дуже не просте завдання. Крім того що потрібно врахувати всі вимоги з безпеки, екологічності, кольоровій гамі та зонування, потрібно щоб ця кімната була особливою адже саме тут дитина змушена рости, вчитися і пізнавати світ.

Основні вимоги при виборі дитячих меблів:

Мебель в детскую, мебель для подростка

По-перше, не потрібно вибирати меблі «на виріст». Безумовно, це дуже економно, але 5-ти річний малюк не буде відчувати себе комфортно в кімнаті для 15-ти річного підлітка (і навпаки). Постарайтеся залучити дитину до вибору меблів, прислухайтеся до його думку при виборі кольору, декору та ін.

По-друге, меблі в дитячій повинна бути компактною, адже дітям необхідний простір для ігор, і спілкування з друзями. Також рекомендується використовувати метод зонування при облаштуванні дитячої (ігрова, спальне місце, робочий і т.д.).

По-третє, в дитячій кімнаті повинна бути доступна і безпечна обстановка. Йдеться про те, що меблі повинні бути розташована таким чином, щоб маленький господар міг сам до всього дотягнутися і при цьому не нашкодити собі.

Фахівці рекомендують використовувати для дитячої кімнати модульну систему. Її перевага в тому, що самому можна зібрати набір який потрібно і вона дасть можливість більш раціонально використовувати простір кімнати. Якщо у Вас більше ніж одна дитина і мало простору для двох одноярусних ліжок, то виходом із ситуації буде установка двох'ярусної ліжка. Також для маленької кімнати підійдуть складні ліжка, які на час ігор можна прибирати. Облаштування дитячої кімнати повинне принести задоволення Вам і Вашій дитині, адже якщо раніше дитячі меблі відрізнялася лише меншими розмірами, то сьогодні це окремий напрямок в світі меблевої індустрії.


На нашому сайті Ви зможете знайти великий вибір меблів для дитячої кімнати, і втіли казку Вашої дитини в життя.