Рятувальник простору

Заповнення вертикального простору з двоярусними ліжками, особливо якщо у вас є багато дітей, відкриває цінну площу, що є ключем для створення великих ігрових майданчиків і столів, комодів і інших меблів.Двуяростная кровать

Економія грошей

З більш широкої точки зору, ви можете знизити вартість будинку в геометричній прогресії усуваючи необхідність в численних кімнатах. Ви виявите, що двоярусні ліжка ідеально підходять для невеликого простору, уміщається навіть в будинках відпочинку.
гнучкістьЯкщо ви хочете в майбутньому мати можливість зміни кімнати, двоярусні ліжка приходять з численними опціями. Деякі з них можуть бути розділені на два односпальні ліжка-ідеально підходить для дітей, які могли б вирішити, що вони не хочуть бути високо від підлоги. Двоярусні ліжка доступні в двомісних і повних розмірах, або комбінація обох-корисно для розміщення дітей різного віку. Ліжка, які перетворюють в дивани дають дітям місця для отримання домашніх завдань зробили або грати свої відеоігри. Для більшої гнучкості, розгляньте можливість отримання ліжко-горище. Це дуже функціональна з вбудованими ящиками і затишними містечками для додаткового зберігання. 

 


Функциональная двуяростная кровать

Весело

Вертикальна свобода іскри фантазії дітей для перетворення ліжка в форт, космічні кораблі, замки і багато іншого. Вони люблять мати своє місце, щоб спати, грати і ховати свої речі.

Ліжках НЕ тільки для дітей

Для осіб, які забезпечують догляд, якщо вам потрібно піклуватися про кого-то ночами через проблеми зі здоров'ям, з двоярусною ліжком ви будете в змозі допомогти їм, не виходячи з кімнати. Поза догляду, є відмінним варіантом для гостьових кімнат, особливо якщо ви чекаєте, відвідування сім'ї з іншого міста.