На дворі 2017 год! Багато хто скаржиться, що це був бідний рік, але для нас хоч і бідний, проте дуже і дуже приємний. І це все говориться з точки зору дизайнера. Ми починали з двох спокійних відтінків, вирішили що навіть фаянсовий посуд повинна просочуватися через суворі естетичні межі, ми попрощалися з золотом і впровадили багато нейтральних кольорів. Справді 2016 був дивним. І зараз я вам можу сказати, що в 2017 році ми будемо підвищувати то, що стало в 2016 досить дивним.

Зелёный цвет в дизайнеЗелений
Слізеренци молилися довго і їх почули (відсилання до Гаррі Поттера). Жодних сюрпризів, що колір зелений, адже він набирає зараз популярність. Ні, вам не доведеться надавати вашій кімнаті відтінок зеленого кольору, щоб бути в тренді. Маленькі бризки зеленого кольору, такі як ваза, невеликий акцент на подушці, килимі або навіть рослини поліпшать ваш домашній декор.
Тропічні принти
Хоча особисто не зацікавлені в цьому, але декор приймає сигнали від злітно - посадкової смуги, і ми бачили дизайнерів, що віддаються полностю тропічним принтам. Таким чином, ми можемо сказати, що де - то ми точно побачимо трохи цього.
"Hygge"
У минулому році ми виявили помилку пов'язану з комфортом в сімейних номерах, і в цьому році проект буде спрямований на поліпшення недоліків цих же номерів. "Hygge" або "Hooga", є датської / норвезької концепцією благополуччя і це те, до чого повинен прагне декор. Почуття благополуччя і відчувати гарну атмосферу. Коротше кажучи, стиль, який базується на теплоті, затишок та комфорт.
Мармур
Ми побачили мармур в тренді в минулому році, і в цьому році він буде продовжувати господарювати хоча і в різних формах! Різні форми? Подумайте про шпалерах, стільниці, квіткових горщиках і багато іншого. І хоча ми думаємо, що блискуче золото піде, ми будемо триматися латуні для сполучення з мармуром.СерийСерий увійшов в моду в минулому році і залишиться в 2017. З темного сланцю до м'якших тонів; від стін до забарвлених підлог. Ми побачимо цілу купу сірих відтінків в цьому році.Хорошее освещение в домеДехто каже, що химерне освітлення, але я говорю хороше освітлення, тому що в цьому році ми розглядаємо тенденції висвітлення, які по суті прищеплюють почуття комфорту. Немає різких вогнів або відблисків. 2017 збирається бути роком м'якого світла на червоному кінці спектра і красивих заявах деталей.