У той час як деякі кінематографічні творіння змушують нас кататися по підлозі від сміху, інші інтригують закрученим сюжетом. Проте, ми одержимі фільмами, гламуром і, звичайно, знаменитостями.
«Все, чого я навчилася, я дізналася з фільмів» - Одрі Хепберн, актриса
Є багато способів поділитися своєю любов'ю до фільмів, особливо коли справа стосується домашнього декору. Представляємо невеликий гайдлайн:

Наклейки на стіні: плакат або шпалери вашого улюбленого персонажа або фільму можуть прикрасити зовнішній вигляд вашої кімнати. Виберіть розмір відповідно до доступним простором і смаком. Оскільки постери на стіні - не одноразовий крок, продовжуйте оживляти свою кімнату новими плакатами.Бічні лампи: уявіть собі кришку прикроватной лампи, на якому надруковані старовинні кадри фільму і репліки з них. Звучить незвично і досить цікаво, правда? Це правда. Візьміть в свої руки створення такого незвичайного освітлення!

Головні акценти: Спробуйте трохи попрацювати з годинником, декоративними реквізитами та канцелярським приладдям, натхненними Голлівудом. Ви переконаєтеся, що чохол для ноутбука Angelina Jolie або Iron Man викличе цікавість і, можливо, який-небудь несподіване знайомство!

Домашнє білизна: Наповніть життям з кіно ваші покривала, подушки і штори. Нехай знаменитості грають головну роль в невеликих просторах. Так, поєднання об'єктів з фільмами - незвичайна еклектична суміш декору, але це того варте!