Давайте подивимося, що може сказати ваш кришталеву кулю.
Терези
Ваги збалансовані і гармонійні, так само, як і їхні будинки. Вони розставляють все в традиційному стилі. Заспокійливі тони завжди приносять свої фантазії.


Скорпіон
Їх потреба в усамітненні відбивається в їх стилі декору. Червоний, оранжевий, бордовий і чорний - основний вибір Скорпіона. Перевага віддається розкішним тканинам, таким як оксамит, парча і шовк.

Стрілець
Стрільці народжуються для подорожей. Кожна кімната в їхньому будинку з гордістю демонструє той чи інший сувенір з їх експедицій. Фіолетовий, бірюзовий і королівський синій - ідеальний колір для їх духу авантюриста.

Козеріг
Козероги мають простий стиль. Тверда меблі, деревина та шкіряні реліквії є фірмовою меблями для своїх будинків. Їх улюблені кольори включають темні тони землі, сірого шиферу і зелений ліс.


Водолій
Нетрадиційні Водолії люблять неординарний стиль дизайну. Гаджети - їх кращі друзі. Їм подобаються монохроматические фіолетові відтінки або електричний синій. Воліють металеві меблі та аксесуари.

Риби
Мрійники Риби люблять змішувати різні стилі. Земні відтінки, такі як синій і зелений, служать їм найкраще. Дизайнерський вибір таких людей наповнений світлом і теплом.12 знаків зодіаку - 12 різних дизайнів. Який підходить вам?