Після ретельного дослідження ми з'ясували, що, якщо ви віддаєте перевагу стиль мінімалізм або навпаки намагаєтеся заповнити весь вільний простір, ваш стиль оформлення десь відображає ваш зодіак. Астрологія може допомогти вам відкрити ключовий фрагмент, щоб ваш будинок відображав ваше справжнє «я». Давайте почнемо:
Овен
Овен - це пучок енергії і динамізму, що зводить людей з розуму своєю чарівністю і харизмою. Їм потрібна проста і добре організований простір. Їх особистість втрачається на стилі мінімалізм. Овни виявлять себе, перш за все, через вогняну палітру, таку як червоний, помаранчевий і сонячно-жовтий.


Телець
Бик знаходить розраду в матеріальних речах, стійкому оточенні і безпечної структурі. Такі люди люблять прості інтер'єри, засновані головним чином на комфорті. Зелені, земляні тони і глибокий бордовий підходять для їх розташування.


Близнюки
З чуток, легендарний дуалістичний знак Зодіаку має майже розколоту особистість. Вони живі і товариські. Отже, вони віддають перевагу меблям для вітальні, яка ретельно обставлена для комфортного ведення розмови і зберігання аксесуарів. Віддають перевагу яскравим і помітні відтінки.

Рак
Раки всі будинки. Вони є «корінням» людей і користуються великим успіхом у створенні комфорту в будинку і сім'ї. Вони люблять привносити життя в кімнату і безпомилково визначають, як створити ідеальну атмосферу. Залучені до холодних квітам - білила, барвінку і що-небудь з перловим або сріблястим тоном, вони завжди знайдуть місце для всіх милих дрібничок.

Лев
Львів неможливо пропустити, так як їм подобається перебувати в центрі уваги. Вони пишаються своїми прекрасними будинками. Вони люблять елегантний декор, театральну меблі, екзотичні аксесуари, декоративне освітлення і дзеркала. Вони ніколи не помиляться з помаранчевим, червоним, жовтим і фіолетовим кольорами.

Діва
Діви - люди дуже організовані. Вони просто не можуть витримати безлад. Вони люблять старовинні меблі, особливо зі світлого дерева і скла.