Шкаф-купе для гостиннойУ наш час шафа-купе це нове знаряддя в боротьбі за вільний простір. Шафа-купе дозволяє вмістити велику кількість різноманітних речей, заповнити ними весь простір, дозволить також здійснити і невелике перепланування квартири (наприклад, шафа може служити перегородкою, дозволить замаскувати робоче місце або техніку). Однак при виборі шафи-купе не потрібно поспішати, оскільки вони можуть бути самими різними. У цій статті ми розповімо, як вибрати шафу-купе, звернемо Вашу увагу на всі тонкощі і деталі.

Спочатку виділимо основні плюси цього виду меблів: великі функціональні можливості; економія простору (розсувні двері займає менше місця, ніж орні); будь-яке внутрішнє наповнення; будь-яка обробка.

  • по-перше, потрібно заздалегідь продумати місце розташування шафи-купе (саме шафа допоможе візуально збільшити маленьке приміщення, темне зробити світліше, візуально «витягнути» низькі стелі). Оскільки шафи-купе універсальні, то і розмістити їх можна практично в будь-якому місці (коридорі, кухні, спальні, офісі). Шафа-купе може бути: корпусна (має власний каркас); вбудована (який вбудовується найчастіше в нішу, відсутній каркас тобто бічні стінки, стелю та цоколь).
  • по-друге, зверніть увагу на внутрішнє наповнення, саме це допоможе зробити його більш зручним і функціональним. Основні складові: полки; висувні ящики; штанги для одягу (як під довгу, так і під коротку). Їх кількість підбирається відповідно до Ваших потреб; полки під взуття; металеві та пластикові кошики (зручні для зберігання одягу, білизни і т.д.).
  • по-третє, визначитеся з матеріалами для фасадів (дверей). Варіанти можуть бути різними: дзеркальні (з малюнком або без); фотодрук; ротанг; бамбук і т.д. Оформлення дверей - складне завдання, адже двері будуть формувати стиль і красу Вашого інтер'єру. Пам'ятайте також про кутових полицях, які збираються універсально - на праву і на ліву сторону (або на обидві). Вони можуть послужити місцем для книг, фото, сувенірів та іншого, що стане зручним доповненням до декору Вашої оселі.
На нашому сайті Ви можете ознайомитися з великим вибором меблів, і замовити шафу-купе не виходячи з дому.