Диван для спальни, мягкая мебель, розкладной диванДиван - це головна складова будь-якого інтер'єру. Саме від якості м'якої частини будинку формується перше враження про смак і статус господаря. Сьогодні можна побачити безліч варіантів стильних м'яких диванів, які гармонійно поєднують в собі сучасний механізм і вишуканий візерунок. Широкий спектр матеріалів, з яких виготовляються сучасні дивани дозволяють вибрати меблі на будь-який смак.

Основною перевагою диванів є їх компактність в доладному вигляді. Таким чином диван дозволяє значно заощадити простір у кімнаті. Особливою популярністю користуються кутові дивани. Такі дивани гармонійно поєднують в собі елементи крісла і дивана одночасно. Завдяки сучасній конструкційної особливості, кутовий диван швидко і легко перетворюється на велике ліжко.

Найчастіше дивани вибирають для вітальні. Завдяки широкому спектру кольорів, сучасні дивани не зажадає додаткової накидки і завершено дивляться з подушками або з іграшками. Завдяки спеціальній технології виробництва диванів з використанням екологічно чистих тканин, така м'яка стійка до бруду та механічних пошкоджень. Вибирати диван коштує в залежності від інтер'єру приміщення. Дивани для гостинній нерідко бувають з натуральної шкіри, або ж з комбінацією шкіра-текстиль. Крім того, нові моделі диванів можуть мати різні візерунки, навіть з використанням золотої нитки. Від кількості і вартості декорованих матеріалів залежить і вартість самого дивана.

Диван нерідко вибирають не тільки для вітальні, але і для мансарди, кухні і невеликих спеціально відокремлених зон комфорту. Крім того, диван нерідко виконує роль компактного спального місця для гостей. Можливість легко складати і розкладати таку меблеву конструкцію робить дивани популярною і зручною частиною стильного інтер'єру.

За своїми конструкційним особливостям дивани розрізняють на:

Диван-єврокнижка; Такий диван має спеціальні відсіки для спальних приладдя та зручний у розкладанні. Для того, щоб розкласти диван достатньо тільки потягнути на себе сидіння.

Диван-єврокнижка відмінно підходить для гостинної.

Кутовий диван, кутовий диван максимально вірно використовує площу кімнати і не займає багато місця. Кутові дивани чудово доповнюють, як гостинну, так і кухню і прості в розкладанні.

Диван «Акордеон»; «Акордеон» вибирають для маленьких приміщень. У розкладеному вигляді такий диван може зайняти всю площу кімнати.

Диван «Клік-кляк»; Такі дивани є новинкою на ринку меблів і найбільш мобільним рішенням для відпочинку. Перевагою таких диванів є можливість підлаштовувати положення дивана під свої потреби. Такий диван можна не тільки повністю скласти, або розкласти, але і відрегулювати в проміжному положенні.

Диван-розкладачка. Диван-розкладачка - це ідеальний вибір в якості інтер'єрного компонента вітальні. Такий диван більше виконує декоровану функцію і не має місця для зберігання речей.

Комфортная, удобная кровать в спальнюЛіжко - це ідеальний варіант для затишної спальні. Від якості і розмірів ліжка залежить спокійний відпочинок і здоровий сон. Для того, щоб правильно вибрати ліжко для спальні варто звернути увагу не тільки на популярність фірми-виробника, а й на стиль, розмір, якість, технічні характеристики і ціну виробу. Розмір ліжка і зручність є головним пріоритетом для якісного відпочинку. У комплект сучасних ліжок нерідко входять м'які спинки і тумби. Таке ліжко підійде для великої спальні. У тому випадку, якщо спальня не має великих розмірів, слід вибирати ліжко без спинки і меншого розміру.

Варто звернути увагу і на стиль ліжка. Сьогодні пропонується широкий вибір дизайнерських рішень для спальні. Правильно підібране ліжко може стати естетично привабливою складової найважливішою кімнати будинку. Шанувальникам класики сподобається ліжко з елементами дерева з різними орнаментами. Дерев'яні ліжка нерідко виконуються з натуральної сосни, або ж з дуба, але з розвитком технологій можна придбати сучасне класичне ліжко «під дерево». Якщо спальня виконана в сучасному стилі, то кращим вибором стане ліжко в стилі «хай-тек». Таке ліжко може бути виконаний в яскравих кольорах. Перевагою ліжка «хай-тек» є максимальна практичність і зручність одночасно.

Підводячи підсумки, варто відзначити, що диван, як ліжко має безліч переваг. Диван можна розміщувати в будь-якій кімнаті, а ліжко - це особлива складова для формування стилю затишній спальні. Правильно вибрана ліжко або диван подарує не тільки задоволення від відпочинку, а й допоможе сформувати унікальний і витончений дизайн в будинку.