70-71-info2 left


Шафи купе встановлюються на пластмасові ніжки. Середні боки встановлюються всередину шафи. Рейки цілісна. Ніжки закриваються плінтусом з кліпсами. Виходить ефект цілісної шафи-купе. Висота шафи - 2130 мм. або 2430 мм.


Профіль Lux - найпопулярніший алюмінієвий профіль, який подобається практично всім клієнтам. Досконалий дизайн, надійність, простота в використання - це все характеристики системи Lux.


Застосовується для обрамлення плити товщиною 10 мм або дзеркала товщиною 4 мм. Стандартна довжина профілю 2750 мм, а ширина більше, ніж у інших профілів, і становит 35мм. Профіль Lux є одночасно зручною ручкою, для більш легкого відкривання дверей. Матеріалом для наповнення дверних стулок може бути ламінована плита, товщиною 10 мм, а також і скло / дзеркало з товщиною 4 мм, МДФ лак, МДФ, бамбук. Ролики в системі Lux приховані.


Ролики виготовлені із зносостійкої пластмаси, укріпленої спеціальним волокном, завдяки якому вони не зношуються. Шина з м'якого пластику на верхніх роликах забезпечує абсолютно безшумну роботу механізму. Підшипник критий і забезпечений спеціальним мастилом, кількість якого розрахована на весь період використання. У нижню рейку вставляється стопор, який легко пригальмовує двері і обережно її дотягує.


Є можливість з'єднання різних типів наповнення в одній дверний стулці, плити товщиною 10 мм і дзеркала товщиною 4 мм за допомогою з'єднує профілю. Також можна імітувати поділ за допомогою декоративної планки.
Є можливість закріплення щітки відбійника, для захисту від ударів і запобігання проникнення пилу всередину шафи. Профіль Lux настільки універсальний, що його можна використовувати як міжкімнатну перегородку. При розробці профілю були використані останні тенденції світового дизайну, що дає йому оригінальний і привабливий вигляд.

Профілю виготовлені з алюмінієвого сплаву, а зверху анодовані в кольорах:

- Анодований (AL)
- Шампанський анодований (SH)
- Золотий анодований (GL)


MS Produkciya Sistemi 1