Керівництво, наведене нижче, буде дуже корисно:
Надмірний ентузіазм створює безлад. Коли ви придивляєтеся або ходите по магазинам, вам подобається багато речей, і не кожна з них може бути вбудована в вашу резиденцію. Поширена помилка - надто змусити будинок. Вся краса в'яне, коли фокусних точок занадто багато, що робить інтер'єр набагато менш привабливим і зовсім не функціональним.


Правильний світло: система освітлення відіграє критичну роль в тому, як ми сприймаємо простір і навіть може впливати на те, як ми діємо в цьому просторі. Освітлення може вплинути на продуктивність, настрій, безпеку і прийняття рішень. Світловий ефект може створити або зіпсувати будь-який дизайн. Варто дотримуватися приглушеного освітлення в спальні і навпаки, більш яскравого у вітальні, наприклад. Більш жваві кімнати вимагають більшої яскравості. Освітлення сильно впливає на емоції в кімнаті. Гарне освітлення може підкреслити красу, а погане - створити ефект смутку і порожнечі. Найкраще мати джерело природного світла в максимально можливій мірі.

Не всі ми лікарі. Я багато років мріяв про свій будинок, я міг відчувати запах аромату, відчувати гойдається фіранки і холодну підлогу під ногами, але коли я почав фактично відтворювати будинок мрії, реальність була іншою. Занадто багато підрядників, щоб координувати і занадто великий вибір матеріалу, доступного на ринку. Від підлогових покриттів, стелі, сантехніки до меблів, підсвічування, аксесуарів і багато чого іншого. Список був нескінченним. Я думаю, що деякі речі, все ж, краще залишити експертам. Перша поширена помилка, яку роблять багато людей, - зробити все самим. Завжди корисно скористатися допомогою професіонала замість того, що б робити помилки, які зажадають надалі виправлення і нових витрат.
Відсутність наміченого фокуса: кожному дизайну потрібен фокус, який має деяку родзинку. Хороший інтер'єр має сильний фокус, який плавно перетікає в іншу частину кімнати. Зазвичай люди схильні захаращувати, додавати занадто багато або взагалі не позначити фокусні точки, руйнуючи всю картину з точки зору естетики.

Захоплюючись примх: Проекти продовжують розвиватися. Фіолетовий може бути в моді сьогодні, а завтра зелений, але ви не можете прикрашати свій будинок знову і знову. Якщо ви хочете отримати чистий свіжий погляд, то пам'ятайте про важливість слів «краса в простоті» - так, здавалося б, легко, але так важко досягти.
Зовні і всередині: Завжди добре вийти на повітря і насолодитися ранковими променями сонця. Як би не була хороша ваша музична система, вона все ще не може наблизитися до пробудження за допомогою ранкової чашки чаю зі звуками цвірінькання птахів, тишею вітру і запахом свіжості. Не менш важливо спроектувати свої балкони або сади так само ретельно, як і весь інтер'єр всередині.

Ми схильні забувати про природу: однією з найбільших загроз, з якою стикається Земля сьогодні, є масове споживання. Чим більше ми купуємо, тим більше природних ресурсів використовується і більше токсинів викидається в процесі виробництва. Однак невеликі зміни можуть мати велике значення. Від органічних фарб до органічних матраців, органічних постільних речей та органічних нетоксичних засобів для чищення; Доступні на ринку варіанти необмежені. Використання сонячних водонагрівачів, збір дощової води, вікна з подвійним склінням для зниження витрати змінного струму - це лише кілька кроків, які можна розглянути при будівництві.
Безпека перш за все: деякі основні принципи повинні бути дотримані при проектуванні ваших житлових або комерційних приміщень. Встановіть вогнегасники навіть у житлових кімнатах. Гострі краї меблів, занадто слизькі підлоги, нестійкі конструкції з можливістю падіння при найменшому тяжінні - це абсолютне немає. Дизайн повинен бути безпечним для жителів, будь то діти або люди похилого віку.


Недолік технології: на ринку з'явилося багато нових продуктів, таких як домашня автоматизація, центральна музична система, система безпеки. Добре б включити ці винаходи під час будівництва, ніж думати, як прилаштувати вільні дроти після завершення створення інтер'єру.
Сила бюджетування: визначте бюджет і дотримуйтеся його, починаючи з першого дня. Почніть думати про допустимих цінах сьогодні. При здійсненні покупок немає необхідності наступати собі на горло.Всього найкращого!