1. Менше означає більше
Перед тим, як плакати "Але ви тільки що сказали, що я не повинен продавати мої речі!», Вислухайте нас. Дослідіть кожен шматок простору що у вас є, і запитайте себе, що він означає для вас, що він говорить про вас, що це призводить до вашого повсякденного життя. Якщо у вас немає потужного відповіді, принаймні, на один з цих питань, то частина не повинна бути у вашій кімнаті.

2. А іноді, більш меншПросто тому, що у вас є менша кількість елементів навколо кімнати, простір не повинно виглядати холодним або стерильними. Визначення частин з відмінною формою або красивими текстурами, які самі по собі гламурний. Дивани і крісла з кнопкою-чубчиком спини, унікальної форми світильники, текстуровані акценти стіни, або прекрасною оббивки - все великі приклади.

картинка дивана


3. Multi-все добреСкоротіть кількість штук - але не урізати функціональність. Натомість шукайте універсальну меблі, яка буде робити більше для вас. Подумайте: диван - ліжко або диван, який пропонують як вітальні і спальні, ТВ блоки, які подвоюються як вітрина або книжкові полиці, а також комоди, які також працюють як консольні столи.

Диван желтый в стиле минимализма
4. Одна річ велика, одна річ хорошаНіщо не потворніше, ніж кімната сповнена прекрасних речей, де кожна конкурує з іншими. Один координаційний центр знаходиться все потреби будь-якого простору, і це може бути що завгодно - модульна-стіна, картина, стілець, навіть дідусеві годинник.

Красное стуло в стиле минимализма

5. Низький є хорошим шляхомВикористовуйте вертикальний простір в кімнаті в свою користь, інвестуючи в низинні предмети меблів. Це зробить вашу кімнату просторішою. Пам'ятайте, однак, що у літніх людей або з артритом можуть виникнути проблеми з їх використанням.

Кровать в стиле минимализма

6. Світло ваш шляхНемає нічого поганого в освітленій кімнаті, особливо рано вранці і пізно ввечері. Якщо у вас один з тих будинків, наділених великою кількістю природного світла, зробіть більшу частину його. Пограйте з фіранками і віконними відтінками для створення тіньових візерунків на підлозі і регулювати яскравість в кімнаті зі стрімкими і щільними шторами в залежності від часу доби.