мебель в прихожую

Перед реконструкцією власної квартири врахуйте, що для початку необхідно провести оформлення і планування передпокою. Відразу ж звертайтеся до відповідного місцевого відділ архітектури, де можна отримати необхідний дозвіл на перепланування. У цей відділ надайте всі потрібні документи. Після того, як офіційний дозвіл виявиться у вас на руках, в БТІ розроблять проект перепланування і внесуть зміни в техпаспорт житла. І тільки тоді, коли вся ця процедура буде закінчена, і готові всі документи, можна почати проводити перепланування.

Далі дуже багато стикаються з проблемами у виборі меблів для передпокою і в цілому для малогабаритних квартир, тому що все, що хочеться поставити і укласти просто не вміщується або займає більшу частину простору, що дуже незручно. Є багато різних видів шаф, стінок і т.п., але всі вони занадто великі або маленькі, зовсім незручні або не підходять за стилем. Саме тому в наш час досить великою популярністю користуються модульні меблі. До речі її купують не тільки в маленькі квартири, але і досить просторі.

Чим зручні такі меблі? Взагалі модульні меблі - набір, що складається з окремих різних модулів, що дозволяє встановлювати меблі на будь-який смак і бажання. Із таких модулів можна створити абсолютно різні інтер'єри, так як вони розташовуються з урахуванням переваги господарів квартири. Потрібно додати, що обсяг різних речей і будь-яких речей, які можуть вміститися в модульну систему, перевищує обсяг звичайної стінки. Такі меблі можна використовувати в будь-яких приміщеннях (у вітальні, передпокої, спальні). До того ж модульні меблі мають широкий асортимент, різняться за стилем і якістю.