Коли мова йде про створення соціального простору в вашому домі, їдальня майже так само важлива, як і гостьова. Це місце, де ви можете провести бесіди, побути разом із сім'єю і друзями, і знову погортати рецепти бабусі. Так що, крім відображення вашого стилю, ваша їдальня також повинна бути супер зручною. Тут ми розглянемо деякі загальні проблеми з якими стикаються люди при створенні цього простору, а також поділимося порадами про те, як з ними боротися.
У мене дуже невелика обідня зона. Як утримати нас від зіштовхування один одного ліктями під час їжі?Невеликі простору завжди проблема, особливо коли ви зіткнулися з ситуацією, коли ложка з супом натрапила на чийсь ніс. Щоб уникнути подібних ситуацій, почніть діяти шляхом заміни ваших зламаних обідніх стільців. Це зробить ваше простір менш перевантаженим. Ви також можете розглянути круглий обідній стіл, вони по периметру кімнати здаються великими і створюють більший простір між тими, хто їсть.
Мої стіни весь час псуються, тому що обідні стільці стосуються їх. Як я можу уникнути цього?Завжди хороша ідея це зберігати принаймні 80 см простору між вашими стінами і вашим столом, так відвідувачі можуть легко рухати стільці не руйнуючи ваші стіни. Якщо розмір вашої кімнати дозволяє, спробуйте підтримувати 100-120 см простору для більш вільного руху.
У мене в гостях часто є дорослі люди, але не вистачає місця для людей і страв. Допоможіть!Якщо кількість гостей як правило перевищує шість осіб, спробуйте уникнути круглих столів, адже вони перешкоджають веденню розмови. Замість цього, зупиніть свій вибір на великому прямокутна столі або розкладному столі-тумбочці який простягається або стискається в міру необхідності. Крім цього, добре купити собі сервант. Він може служити не тільки для зберігання посуду та інших речей, а й підійде як місце для шведського столу або послуг прилавка - якщо ви хочете показати свої кулінарні здібності.
У мене велика їдальня, через що моя меблі "плаває". Що я можу зробити?Для того щоб закріпити ваші меблі, почніть з розміщення вашого обіднього столу в центрі кімнати. Таким чином, ви будете знати де розмістити стільці, сервант і освітлення, і ваша меблі не буде виглядати як ніби вона плаває в космосі. Додати декоративні акценти і одиниці зберігання для іншої частини вашого простору, щоб додати чарівності.
Мій чоловік і я тільки що переїхали в наш новий будинок. Він маленький, але ідеально підходить для нас двох. Як я можу налаштувати обідній простір, щоб воно не забирало житлового?Якщо у вас немає часто багато людей, ви могли б подумати про створення поїсти-кухні. Поїсти-кухня або куточок сніданку оформлений близько до кухні, виходячи до вітальні. Якщо ви хочете додати більше місця, ви можете додати лавки замість стільців на одну, дві або три сторони вашого куточка. Там де можливо, спробувати створити свій куточок у вікна для теплої, затишною атмосферою. В якості альтернативи, додайте великий настінний дзеркала, щоб створити ілюзію більшого простору.
У вас є поради та хитрості, щоб поділитися?