Черпаючи натхнення з білих піщаних пляжів, полінезійські бунгало, пальми і отттенок кольору моря, колірна палітра нижче фокусується на подібних якостей життя острова.
Колекція включає в себе задумливо хвильові мотиви - як показано на просоченням морем склі на серванті, лінійної архітектурою і двокольорового обробкою. Колекція також цілеспрямовано використовує світло. Тонке освітлення подібно до того, що можна було б випробувати в вечірні години на пляжі.

пример применения цветовой гаммы моря песка цветовая гамма моря песка


Наша наступна колірна палітра складається з паленого апельсина, яскравих червоних, м'яких гвоздик пов'язаних один з одним із земними-тональними нейтралами. Бачення цієї палітри береться з ефектних кольорів заходу на море.
Для того, щоб провести установку морського пейзажу у вашому будинку, зверніть увагу на природний вид кадрів - ротанга, плетені і т.д. - або матеріали, які імітують цей стиль. Збереження кадру в нейтральному кольорі і додавши подушки, які включають більш яскраві відтінки створять драматичний ефект - подібний до того, що можна побачити під час заходу. Щоб закінчити вид, добавте акцент килима з сизалю, коктельні столи і морські аксесуари, такі як черепашки.

Мебель в цветовой схеме заката Цветовая схема заката

Іншим яскравим пейзажем є чорні піщані пляжі. Разючий контраст чорного пляжу з перетином білих хвиль створює спокійний, проте яскравий настрій. Акцент з зеленими плямами і водою, берегом моря відчувається мінімалістичним і спокійним.
Створюючи цю атмосферу в приміщенні, ми використовуємо сучасний дизайн, щоб зберегти той же нескладний підхід як у матері-природи. Колекція використовує багаті і розкішні відтінки сірого чітко збалансовані з легкими нейтральними натяками металевих акцентів - подібно до того, що можна було б знайти на березі чорного моря. Зверніть увагу на використання сланцевої плитки і білі стіни, створюючи незворушність через разючий контраст.

Мебель в стиле чёрный пещяный пляж Цветная гамма чёрный пещяный пляж

У той час як ми не завжди можемо уникнути турбот сучасного світу, ми можемо створити спокійний інтерер, що імітують ті місця, які нам подобається найбільше. Отже, відкиньтеся на спинку стільця і насолоджуватися в тішене і світі релаксації!
Які елементи дизайну ви думаєте, є найбільш важливими для створення спокійний, розслаблюючий простору?
Якого кольору палітри ви використовуєте найчастіше, щоб створити спокійний простір?