Диваны для дома, мягкая мебель с доставкойЩоб купити диван для офісу, або дому, Ви повинні розуміти і враховувати кілька моментів:

  • першу чергуце розміри вашого приміщення. Розміри приміщення дозволять вибрати величину дивана, і вирішити чи буде це прямий, або кутовий диван.
  • у другу чергу це використання самого дивана. Якщо Ви збираєтеся використовувати його, як спальне місце, то потрібно звертати увагу на розкладні механізми, які є у дивана. Якщо Ви хочете меблі в офіс, то диван можна замовити без розкладного механізму, що дуже зменшить витрати.
  • третій це звичайно ж сума, яку ви готові віддати за м'які меблі, тому що від ціни залежить якість дивана.

При виготовлення будь-якого крісла або дивана є 3 фактори:

  • наповнення, оббивна тканина і каркас. Саме цих три чинники роблять м'які меблі красивою, міцною і зручною.
  • наповнення диванів. Роблячи покупку меблів, не меншу увагу потрібно приділяти наповненню дивана. Начинка диванів може містити формований холлофайбер, синтепон, пінополіуретан, або мати пружинний блок. Самим довговічним і якісним з перерахованих матеріалів це пружинний блок. Використання формованого пінополіуретану, або холофайбера дозволяє домогтися дуже великий комфортності спинок і сидінь диванів. Синтепон найчастіше застосовується для додання м'яких меблів м'якості і рельєфності.
  • оббивна тканина. Насамперед тканина повинна відповідати даним критеріям, де буде стояти ваша м'які меблі. Для офісних приміщень, де знаходиться велика кількість людей (відвідувачів) краще всього вибирати для дивана натуральну шкіру, або шкірозамінник. Велика частина суми грошей за диван це "оббивна тканина", тому рекомендується основна увага звертати на цю складову. Важливу роль відіграє щільність меблів, так що від неї залежить, наскільки довго буде служити диван вашого будинку або офісу. Щільність визначається числом ниток на квадратний дюйм, мінімальний показник щільності повинен бути не нижче - 200 г / м квадратний.
  • каркаси. Вибираючи крісло або диван, найчастіше люди приділяють увагу наповненню і оббивки м'яких меблів, забуваючи при цьому про каркасі. Адже від каркаса залежить наскільки довго диван буде працювати для вас. Каркас повинен бути побудований з сухої деревини хвойних або листяних дерев. В основному використовуються матеріал дерев: дуб, сосна, ясен і клен. У будь-якому якісному дивані, каркас повинен мати основу - це брус розміром 40х60мм, саме на ньому тримається вся основна тяжкість. Все замикання каркаса повинні бути склеєне якісним клеєм, ніяких саморізів і цвяхів там не повинно бути!