Маленькая кухня, мебель для кухниАбсолютно будь-яка кімната в будинку має своє значення і виконує певні функції. Саме тому при впорядкуванні варто приділити багато часу і сил.
Маючи маленьку площу кухні, під час благоустрою, потрібно скласти дизайн-проект. Саме в цей момент необхідно вирішити, які меблі необхідно для маленької кухні і як правильно її розмістити.На самому початку зміни кухні варто зробити три основні речі: дізнатися її розміри, сфотографувати і зробити креслення. Більшість меблів в дане приміщення роблять на замовлення і наша компанія не виняток. Це допоможе враховувати всі нюанси і створити найпрекрасніший проект.При виборі та купівлі меблів варто віддати перевагу вузьким полиць і шафок, які будуть мати світлі відтінки. При виготовленні кухні стоїть повністю відмовитися від натурального дерева і темних фарб. Адже від цього приміщення візуально зменшується і виглядає дуже похмуро.
Від стандартної глибини нижніх шафок доведеться відмовитися і зменшити їх на кілька сантиметрів. Замість цього слід якомога більше скористатися висотою підвісних стель, збільшених до 90 сантиметрів. Невеликі по ширині пенали дозволять використовувати навіть те місце, в яке на перший погляд нічого не поміститься. Краще при плануванні вибрати кутовий варіант розміщення меблів. Що дозволить використовувати площу до останнього міліметра.


Мебель для кухниАле як вирішити питання зі столом і стільцями. Адже в багатьох випадках саме для цих предметів не вистачає вільного місця. В даний час на ринках розглядається багато видів столів: відкидний, складаний, висувний і розсувний. Для всіх цих видів краще застосувати округлу форму. Стільці бажано вибрати складні або розбірні табурети.Одним з необхідних елементів на маленькій кухні в даний час вважається барна стійка. Вона може використовуватися для прийому їжі і кріпитися перпендикулярно стільниці або її продовженням. Стійка також системою, що дозволяє зберігати кухонне начиння.
При стандартних розмірах кухні підвіконня завжди залишається відкритим, але не для малогабаритного приміщення. В даному випадку його можна застосувати як невеликий стіл.
Більшість дизайнерів, які беруться за планування кухні малих розмірів, додають туди невеликі хитрощі, що дозволяють розташувати засоби та продукти. Існує кілька їх видів: висувні ящики, кошики під мийку, відра для сміття і бутилочніци.Починаючи планування маленької кухні, варто відразу звернутися за допомогою до фахівців.