Модульная детская, мебель в детскую комнатуКомфорт, якість і прийнятна ціна завжди були головними показниками на шляху до вибору меблів вашого будинку. Щоб створити затишок і, тим самим, наповнити ваше сімейне гніздечко атмосферою теплоти і гармонії, в першу чергу, необхідно звернути увагу на те, як облаштована житлоплощу ваших діточок. Створений вами мікроклімат дитячої кімнати стане початком пізнавання і пристосування малюка до соціуму. Тому дуже важливо на цьому етапі створити не тільки унікальний дизайн дитячої кімнати, але і підібрати якісні складові цього дизайну.
Сьогодні ми надаємо вам можливість дізнатися про найважливішу такий що накопичується кімнати вашої дитини, а саме, про меблі для дитячої кімнати.
В першу чергу, ви повинні акцентувати увагу на загальних рисах передбачуваної меблів, яку вирішили придбати:1. Безпечна конструкція. Кожній дитині від 2 до 7 років властива підвищена активність. Це означає, що малюк, який тривалий час перебуває в постійному русі, може запросто завдати собі шкоди, зіткнувшись з гострим кутом тумбочки або, поранившись в жорстку кінцівку елемент декору. Якщо ви вирішили купити меблі в дитячу, уважно оглядайте конструкцію меблів, переконайтеся, що вона максимально безпечна і не зможе заподіяти шкоду.
2. Якість і міцна структура меблів в дитячу. Одна з найголовніший критерій при виборі меблів для дому. Перевагою таких меблів будуть використані в ній гіпоалергенні екологічні матеріали, що є чимало важливим в ставленні до здоров'я малюка.
3. Вік та інтереси. Всі батьки розуміють, що меблі 3-місячного малюка і 5-річну дитину значно відрізняються як візуально, так і за додатковими функціями.
Якщо ви вибираєте меблі в дитячу дитині до 3-х місяців, зверніть увагу на ліжечко, облаштовану бічній решеточкой, також придбайте столик для сповивання і комод для зберігання дитячих речей.Після півроку життя малюка необхідно купити стільчик для годування, ходунки та манеж.Коли дитині виповниться 4 рочки, можна вже сміливо купувати столик і стільчик, це буде особливе місце для зайняти творчістю і особистими інтересами. У такому віці потрібно збільшити кількість полиць для різноманітних іграшок та книжок.

Мебель в детскую, Интернет магазин мебели для детской по низким ценам

Після 7 років обов'язково купите стіл і стільчик вже побільше для різних письмових робот і виконання домашніх завдань. Також було б до речі облаштувати дитячий додатковими сидячими місцями, так як у діток в такому віці з'являються друзі, які будуть приходити в гості. Важливо правильно підібрати комп'ютерний столик, він повинен знаходитися окремо від письмового столу і бути зручним для роботи.Було б дуже добре, щоб при виборі меблів в дитячу для змужнілого малюка, ви дали б йому можливість взяти участь в створенні його кімнатки. Врахуйте при цьому інтереси і захоплення дитини, які ви могли б вдало використовувати в декорі як самого простору, так і тієї самої меблів.
4. Колірна гамма меблів. Подбайте про те, щоб всі компоненти меблів для дитячої кімнати виглядали гармонійно. Дуже важливо, щоб їдкі викликають кольору були мінімальними, так як вони в більшості випадків будуть дратівливо впливати на не зміцніла і вразливу психіку дитини. Дуже хочеться, щоб особливу увагу ви звернули на те, де будуть спати, відпочивати і, по можливості, грати ваші деткі.Поетому пропонуємо вам ознайомиться з тим, на що в першу чергу фахівці рекомендують звертати увагу, якщо ви збираєтеся купити дитяче ліжко.

1. Рейкове денце в основі ліжечка. Напевно, багато хто з вас віддадуть перевагу покупці дитячого ліжечка із суцільним дном, тому що вони набагато дешевше і практичніше, на перший погляд. Але! Ви навіть не підозрюєте, що матрац в таких ліжечках знаходиться в приплюснути положенні, що говорить про недостатню фільтрації повітря. Якщо малюк опинився на час без підгузника в ліжку і зробив своє «мокру справу», і така ситуація повторилася за невизначений період часу, ви навіть не уявляєте, що приплюснуть до денця матрац? ето100% привід до появи цвілі або грибка в дитячому ліжечку. Щоб перестрахуватися від цих неприємних наслідків? необхідно вибирати ліжечко з ребристим денцем.
2. Борти? захисники малюка. Часто зустрічаються випадки, коли дитина має неспокійний сон, багато ворушиться і запросто може випасти зі свого ліжечка або ж у малюка вона 2-ярусна. Тому краще звернути увагу на обробку дитячого ліжечка бортиками: це буде набагато безпечніше для вашого малюка. При цьому зверніть увагу на відстань між решеточкой бортика. Дитина завжди спробує висунути голову або інші кінцівки назовні, і тому, щоб малюк не потрапив в полон бортика, потрібно подбати про те, щоб відстань між гратами було близько 5 см.


как выбирать мебель в детскую, какая мебель в детскуюДитяча кімната ? це особливий куточок вашого будинку, це мрія і радість кожної дитини, тому потрібно відповідально ставитися до її обстановці. При виборі меблів для дитячої кімнати віддавайте перевагу, перш за все, якості пропонованих елементів інтер'єру, а також потребам вікової категорії дітей. Тим самим ви облаштуєте не тільки житлоплощу малюка, а перш за все ви облаштуєте щасливе дитинство вашої дитини.