Як правильно вибрати меблі в кухню

Купуючи кухню переглянете меблеві журнали, Інтернет-магазини меблів. Після цього, намалюйте приблизний план майбутньої кухні, знайдіть професіоналів, який складе кухонні меблі за всіма правилами, з огляду на чіткі розміри вашої кухні. Зверніться до наших професіоналів за меблями на замовлення, в іншому випадку шафок на кухні не уникнути щілин, перекосів, невідповідність з основним інтер'єром. Якщо ви придбали нове лад, то кухню потрібно вибрати відразу, лише потім приступити до ремонту. Визначившись з меблями, ви точно будете знати, де і що буде стояти, і як розмістити кухонні шафки. Тепер легко можна прорахувати, як вивести підсвічування і розетки для бітової техніки, і як викласти плитковий фартух.


Пару простих правил побудови кухонного простору

Мебель в кухню в кредит, на заказ

  • Основний принцип будь-якої кухні - максимально зберегти робочу зону. Відстань між мийкою і плитою є головною площею для господині. Саме тут відбувається процес приготування їжі, а значить, робоча зона повинна бути в центрі і максимально великий. Кути кухні повинні бути скошеними і закругленими, щоб уникнути ударів при вході.
  • Стільниця - стандартна шириною 60 сантиметрів. Якщо у вашій кухні передбачені пральна або посудомийна машини, ширина яких в більшості випадків перевищує 60 сантиметрів, то вам доведеться жертвувати площею. Мікрохвильовки, витяжки та інші прилади легко ховаються в шафах або під стільницею. Для цього просто потрібно прибирати задню стінку шафи.
  • З якого матеріалу повинна бути меблі для кухні? Корпус кухонних шаф виготовляється з ДСП. Фасади це двері шафок: вони робляться з ДСП, з МДФ, або масиву дерева. На сьогодні великим попитом користується фасад МДФ. Які плюси цього матеріалу? Плитний матеріал, виготовляється методом сухого пресування дрібнодисперсного деревної стружки при високому тиску і температурі, такий фасад є самим ідеальним для кухонних меблів, по простому ще він називається МДФ (дрібно-дисперсійна фракція). МДФ виник завдяки модернізації технології при виготовленні ДВП. Додаткові синтетичні сполучні не застосовується в МДФ. Зв'язує субстанцією виступає натуральний матеріал папір (лігнін), яка входить в структуру дерева. МДФ є екологічно чистим матеріалом. Спеціальних властивостей МДФ можна домогтися в процесі виробництва: важко горючість, біостійкість, водостійкість. При виготовленні меблів, фабрики використовують вологостійкі, що не міняє форму при впливі температур матеріали, а також бути стійкими до механічного впливу. МДФ не набухає, відмінно переносить реакцію з кухонним паром. МДФ є високотехнічних матеріалом. Поверхня плити легко піддається обробці, а елементам з МДФ можна надати різноманітну і ексцентричну форму. МДФ можна фарбувати, ламінувати, кашировать, він відмінно піддається формуванню, підходить для фанерування тонким шпоном, покривати лаків і емалями, пластиком або плівкою. Переваги МДФ: - вологостійкий - високоміцний, високотехнологічний матеріал (навіть перевершують натуральне дерево).

Мебель в кухню на заказМДФ - екологічно чистий матеріал.

СОФТ - це ламіновані поверхні, виготовлені з тирси дерева виготовляється ламінована поверхня яка називається СОФТ. Щільність і вологостійкість цей матеріалу відчутно поступається МДФ, але він і дешевше.

ЛДСП - ламінована ДСП (деревно-стружкові плити), це те саме що ДСП, покрита спеціальною плівкою за допомогою ламінації - особливо фізико-хімічної процедури.Такая облицювання відшліфує зовнішній вигляд ДСП, збільшує надійність, зносостійкість, опірність до хімічних впливів, впливу вологи, низької температури. Переваги ламінованого ДСП: великий вибір кольорів і фактур; можливість імітування фактури натурального дерева. Що б додати кухні більшої функціональності і комфорту використовуйте рейлінги ( «рейлинг» - рейок, перекладина, рейка), штанги, колони - вони зроблять вашу кухню більш актуальною і витонченою. Використання рейлинга дозволить спеціальним кошикам і іншим пристосуванням тримати під рукою найнеобхідніші аксесуари на кухні - рушники, полички зі спеціями.

Все інше це ваша фантазія. Успіхів!