Вибираючи дитяче ліжечко, турботливі батьки прагнуть забезпечити максимальний комфорт для новонародженого. Адже саме затишна колиска стане постійним місцем проживання малюка після ніжних маминих рук. Саме тут проходитимуть години глибокого і солодкого сну, перших дитячих ігор з підвісними іграшками. А також саме в дитячому ліжку будуть здійснюватися перші спроби вставання на ніжки. Але з сьогоднішнім різноманітністю вибору батькам важко підібрати потрібної варіант серед безлічі пропозицій.

Класичне ліжко

Ліжко в дитячу кімнату

Класичні дитячі ліжка знайомі нам з нашого дитинства - значно піднятий над підлогою дно, пружний матрац і високі прутики дерев'яних бортів. Таке огородження надійно захищає малюка від падіння, перевертають уві сні. На ніжках встановлені коліщатка, які додадуть зручності при переміщенні ліжка по дому, але вони слабо допомагають у закачуванні новонародженого малюка, так що розраховувати на них не варто. Коли малюк підросте, дно можна опустити, тим самим зберігши необхідну для дитячої безпеки висоту захисного борту. Надалі, коли малюк навчиться спати спокійно, переднє огородження повністю знімається, перетворюючи дитячу колиску в затишний міні-диванчик. Класичне ліжко - це меблі, перевірені роками, адже в його пристрої просто нічому ламатися.

Ліжко-маятник

Ця функціональна модель стала вдосконаленою версією традиційної дитячого дерев'яного ліжечка. У першу чергу зміни торкнулися нижньої частини меблів: тепер досить легко можна купити такі дитячі ліжка, які ставляться на стаціонарні ніжки і оснащуються системою маятникового качання. Рух дитячої колиски відбувається в уздовж, що є найбільш звичним для новонародженого, або поперечному напрямку, більш зручному для мами. Досить часто під дном ліжечка є висувний ящик для зберігання дитячої білизни.

Колиска

Оригінальним варіантом дитячого ліжка для малюка є зворушлива, мініатюрна колиска. Вона відрізняється якісними матеріалами виконання, ніжною текстильною оббивкою і, звичайно, розмірами: така модель призначена тільки для новонароджених малюків вагою до 8 кг. Однак дитяча колиска компенсує цей недолік безліччю додаткових функцій: крім заколисування, таке ліжко може розважати малюка за допомогою знімної електронної каруселі з іграшками і звучним приємною мелодією. М'яке нічне підсвічування, п'ять рівнів висоти, можливість трансформації в зручний пеленальний столик - все це робить колиска багатофункціональним пристроєм.

Якщо ви хочете наповнити життя маленького члена сім'ї радістю і яскравими фарбами, то дитяче ліжко саме те, що вам потрібно. Також слід зауважити, що будь-яке ліжко можна перетворити в улюблене малюком затишне гніздечко, а головною прикрасою мирка крихти стане схилилося над дитячою колискою щасливе мамине обличчя.