комната в серых тонах

Шматки наших фаворитів, щоб надихнути ваш будинок надамо нижче. Вони добре працюють в будь-якому просторі, незалежно від того, якщо ви живете в приватному будинку або квартирі. Ці частини будуть компоніроватся до будь-якого дизайну.

Надихає будинок
Сірі дивани, середня висота столиків, і велике ліжко в сірих тонах основні частини, щоб створити атмосферу для натхнення будинку.
життєвийСіра меблі добре компонується з яскравими журнальними столиками і акцент стулами, також з підвісними світильниками і різними аксесуарами столу, як наприклад пляшки.Уютный дом в серых тонахОбідня

Starmore висота лічильника стіл, барні стільці, і серверна кімната їдальня запрошують всіх бажаючих "Прийдіть зібрати навколо!" Обсяг пам'яті знайти в цій їдальні групи є дивним. Помістіть металеві лотки на стіл з сукулентів всередині для повсякденного декору. Встановити настрій з Адельфія підвісний світильник тріо.

Гостинна, нарешті, шоу-зупинки пари постільна Sorinella добре з Wesling тумбочок і Caden підвісні світильники. Створити читальний куточок в кутку з головою Гіпс, Табер настільною лампою, і Marimon кінець таблиці.