Орендуєте квартиру або платите щомісячну іпотеку, немає сенсу витрачати квадратні метри, що у вас є. На жаль, це те, що більшість людей не можуть ненавмисно зробити. Для того, щоб повною мірою використовувати весь простір в кожній кімнаті вашого будинку, ви повинні думати за межами коробки. Ось кілька практичних порад, щоб ви рухалися в правильному напрямку.
1. Позбутися від безладу.
Одна з найбільших проблем, це те, коли у вашому будинку починає панувати безлад. Це скорочує розмір приміщення, вбиває почуття комфорту, і вам важко повністю розслабитися і насолоджуватися вашим будинком. Для того, щоб максимально збільшити простір і одночасно зробити кожну кімнату в вашому домі більш функціональною, безлад повинен піти. По-перше, ви повинні усунути безлад який вже є. По-друге, повинна бути стратегія для уповільнення накопичення майна. Хорошим рішенням для усунення безладу будуть шафи купе.

максималное использование места в доме2. Максимізація вертикального простору.
Більшість людей непогано заповнюють площу меблями, але дуже мало людей використовують вертикальне простір. Це, по суті, порожній простір в більшості будинків, але може бути вміло використано для максимального залучення простору. Прості і практичні пропозиції: двоярусні ліжка, модульна система.
3. Правильний підбір меблів.
Багато людей скаржаться про розмір їхньої спальні. І хоча деякі спальні, звичайно, менше, ніж інші, є способи роботи в рамках будь-якого простору - ви просто повинні проявити трохи уяви.
4. Збільшення житлової площі в домашніх умовах.
Один з кращих рад полягає в використанні L-образних столів в кутку кімнати. Це дає вам дві різні робочі поверхні, не займаючи більшу частину простору. Є також цілий ряд меблевих рішень які є досить великими місцями для зберігання.
5. Використовуйте ілюзію освітлення.
Іноді єдине, що ви можете зробити - створити ілюзію простору. Це є досить потужним, щоб фактично змусити відчувати більше місця у вашому будинку. І в той час є багато методів проектування, які можуть вправно переконати розум, що простір більше, ніж є насправді. Освітлення є найкращим інструментом у вашому розпорядженні.
6. Відкрити коридори.
При спробі максимізувати простір у вашому будинку, утримайтеся від спокуси, щоб заповнити кожен маленький закуток. Іноді краще, що ви можете зробити, це насправді залишити простір порожнім.

Душевая кабинка экономит пространцтво7. Ванна кімната.
Ванна займає багато дорогоцінного місця. Якщо ванна не є необхідною - так, як для маленьких дітей - хороша ідея замінити її на кабінку для душа. Мало того, що такий душ зменшить загальну площу, скляні двері створюють видимість більшого простору. Іншими словами, вона практично і візуально збільшує функціональність приміщення.
У Маркет Меблів, ми спеціалізуємося на високоякісних меблевих рішеннях, які призначені для комфорту і функціональності. Диванні набори, розкладні дивани-ліжка, шафи-купе, туалетні столики і багато іншого, ви можете купити в нашому магазині. Озирніться навколо, і не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями, які ви можете мати!