Пожвавлення квітами: Сплеск багатих і сміливих відтінків за допомогою акцентів, таких як фіранки, подушки, акцентні стільці або крісла однозначно піднімуть настрій.


Гра кольору: але це повинно бути зроблено дуже акуратно. Якщо меблі біла, сіра або бежева, то оббивка і килим повинні бути в яскравих відтінках і навпаки.

Монохром завжди залишаться класикою: не впевнені в своїх силах, коли справа доходить до об'єднання різних кольорів? Грайте в безпеці з монохромов. Тенденція чорного і білого тут зберігається.

Гра з принтами і візерунками: створіть симфонію з квітами, смугами і геометрією. Зробіть це з килимками і подушками для ще кращого способу.

Статуї, лампи і весь цей джаз: будьте на крок попереду в поліпшенні зовнішнього вигляду за допомогою статуй, автономних ламп і наклейок на стіні.

Визначте координаційний центр: в більшості випадків саме головна стіна кімнати отримує максимальну увагу. Таким чином, прикрасьте його текстурованою фарбою або шпалерами, або прикрасьте поверхню фоторамками, картинами, настінними бра і т.д. Або ж ви можете зробити художню частину меблів фокусом простору.

Пам'ятайте, що перше враження завжди важливо.