Є можливість виготовлення шаф-купе з декількох корпусів з цільної рейкою шляхом приєднання корпусів і зменшення "середніх" боків (див. Приклад)
У вітальні втілений характер будинку, так як вона є однією з найжвавіших кімнат. Це означає, що вона вимагає великої уваги при декоруванні. Щоб це було можливо, ми зібрали кілька корисних порад
Вечірка з друзями - це завжди весело. Якщо ви плануєте запросити своїх приятелів до себе, ось вам все, що вам потрібно для ідеальної вечірки:
Хочете, щоб ваш будинок виглядав яскраво і привабливо, але боїтеся перестаратися? У цій статті ми зібрали деякі загальні помилки в проектуванні інтер'єру. Проектування ваших інтер'єрів - громіздка задача. Бажано зберігати спокій і йти систематично.
Це правда, що фільми грають величезну роль в нашому житті. Є багато способів поділитися своєю любов'ю до фільмів, особливо коли справа стосується домашнього декору.
Сяючий, грандіозний і величний - так описують колір «золото». Будь то традиційний вибір або спалаху сучасності, золото створює ідеальний колір декору. Однак не так легко включити цей колір в інтер'єр. Хочете дізнатися як? Читайте в цій статті.
Всі ви, Ваги, Скорпіони, Стрільці, Козероги, Водолії і Риби, приготуйтеся дізнатися, що є у ваших зірок - еклектичне простір або сучасна шикарна лігво, вогненно-червоний піддон або сині відтінки.

Чи може ваш знак зодіаку визначити ваш вибір, коли справа стосується домашнього декору? Да може!

Ми хочемо привернути вашу увагу до дому, який випромінює задоволення і розкіш. Уявіть собі безтурботний будинок зі спокійними гравюрами і текстурами, заспокійливим ароматом, цікавим дизайном і багатьом іншим.
Продумайте розположення зон: зберігання, приготування, робочої, мийки.Продумайте де будуть поставлені кухонна техніка: холодильник, мікрохвильова піч, духовка, мийка, ін.